22″ Magnetic Gate Latch – TriLatch
£ 60.79
| Weight | 0.84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 5 × 54.3 cm |
| Key-Lockable | Key-Alike, Yes |
| Application | Aluminum, Steel, Vinyl, Wood |
| Adjustment | Horizontal 10mm, Vertical 25mm |
| Color | Black |
| Materials | Aluminum, Polymer, Stainless Steel |
| Gaps | Ideal 20mm, Range 12mm-38mm |
Out of stock
15
People watching this product now!
SKU:
SL-50TRI
Category: Latches
Technical Drawing
Installation



