Wide Leaf Non-Tension Hinges
£ 17.91pair
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.6 × 5.1 × 11 cm |
| Max Holding Weight (KG) | 35 |
| Application | Steel, Wood |
| Color | Black |
| Gaps | 24mm |
| Materials | Polymer, Stainless Steel |
| Number of Legs | 2 |
17
People watching this product now!
SKU:
SHW-110LN
Category: Hinges
Technical Description



