22″ Magnetic Pool Gate Latch
£ 57.46
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 5 × 53.4 cm |
| Key-Lockable | Key-Alike, Yes |
| Application | Aluminum, Steel, Vinyl, Wood |
| Adjustment | Horizontal 25mm, Vertical 10mm |
| Color | Black |
| Materials | Aluminum, Polymer, Stainless Steel |
| Key Supplied | 2 |
| Gaps | Ideal 20mm, Range 12mm-38mm |
28
People watching this product now!
SKU:
SL-50
Category: Latches
Technical Drawing
Installation & Maintenance



